001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Оголошення про проведення конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на 2023 рік

Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено конкурс на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на 2023 рік. Однією із соціальних послуг, що є предметом соціального замовлення, є послуга соціальної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів  війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності. Послуга надається згідно Державного стандарту соціальної адаптації (Наказ Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 №514 "Про затвердження Державного стандарту соціальної адаптації"). Основні заходи, що становлять зміст послуги соціальної адаптації здійснюються згідно додатку 3 Державного стандарту та передбачають допомогу для подолання перешкод, що виникають при поверненні до цивільного життя для військовослужбовців та ветеранів, підтримку дітей та дорослих з інвалідністю та членів їх родин у вирішенні проблем соціальної інтеграції.

Посилання на оголошення в розділі "Закупівлі" на офіційному інтернет-порталі Департаменту соціальної політики: https://dsp.kyivcity.gov.ua/content/zakupivli.html

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.