001 f

Пошук по сайту

Анонси

Теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя» (7-12 місяці життя)

01.07.2020
integracja
Шановні колеги!ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя» (1-6 місяці життя)

03.01.2020
5dbad9d690434
Шановні колеги! ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

28 29.11 029

28-29 листопада 2017 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Громадської організації «Гармонія розвитку» (м. Київ).

Метою семінару було:

підвищення спеціальної компетенції фахівців громадських і інших організацій та закладів, що опікуються дітьми з інвалідністю, щодо ерготерапевтичних методів соціальної реабілітації таких дітей, що допомагають адаптуватися до нормального життя, досягти максимальної самостійності та незалежності у побуті.

Учасниками семінару стали:

особи з інвалідністю, фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації дітей з ДЦП, реабілітологи та освітяни з інвалідністю; батьки дітей з інвалідністю;

психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Швед Марія Степанівна, кандидат педагогічних наук, професор кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету (м. Львів), представила тему щодо ціннісного підхіду до підготовки фахівця-ерготерапевта.

Христина Панас, ерготерапевт відділення фізичної реабілітації лікарні швидкої медичної допомоги (м. Львів), представила тему щодо сьогодення та перспектив розвитку ерготерапії.

Малинович Лариса Михайлівна, кандидат психологічних наук, сурдопедагог, експерт комісії з питань освіти та науки (дошкільного виховання та інклюзивної освіти) Громадської Ради при Львівській обласній держадміністрації, трeнeр-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів), представила тему щодо співпраці ерготерапевта з членами мультидисциплінарної команди фахівців спеціальної освіти в неклінічному середовищі.

Родненок Марина Єгорівна, старший викладач кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт (м. Київ), представила тему щодо нейропсихологічних основ навчання за системою Марії Монтессорі.

Прядкіна Ольга Михайлівна, інтерн Українського Монтессорі-центру, Голова Громадської організації «Гармонія розвитку» (м. Київ), представила тему щодо вправ практичного життя як нейрофізіологічного фундаменту навчання.

Заплатинська Анна Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м. Київ), представила тему щодо корекційно-реабілітаційних технологіїй, які використовують ерготерапевти у роботі, та познайомила зі світовим досвідом.

Кривешко Людмила Анатоліївна, реабілітолог Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» (м. Вінниця), представила тему щодо міофасціального больового синдрому (МБС) та тригерних точок та провела демонстраційне заняття з масажу тригерних точок.

Усього у роботі семінару взяли участь більше 80 учасників.

Свіжі новини

1 2020 08 06
06.08.2020

06 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 10 конкурсних пропозицій від 6 громадських об’єднань осіб з інвалідністю

06 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 10 конкурсних пропозицій від 6 громадських об’єднань осіб з інвалідністю.
Default Image
05.08.2020

05 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 15 конкурсних пропозицій від 9 громадських об’єднань осіб з інвалідністю

05 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 15 конкурсних пропозицій від 9 громадських…
зображення viber 2020 08 04 16 41 26
04.08.2020

04 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 17 конкурсних пропозицій від 6 громадських об’єднань осіб з інвалідністю»

04 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 17 конкурсних пропозицій від 6 громадських…
Default Image
03.08.2020

03 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 17 конкурсних пропозицій від 6 громадських об’єднань осіб з інвалідністю

03 серпня 2020 року відбувся відкритий захист 17 конкурсних пропозицій від 6 громадських…
© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.