001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10-11 липня 2017 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП».

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Благодійної організації «Іпотерапевтичний центр «Спіріт» (м. Київ).

Метою семінару було:

підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з ДЦП, фахівців громадських організацій, реабілітаційних центрів та освітніх закладів, що опікуються дітьми з ДЦП, щодо їх реабілітації.

Учасниками семінару стали:

особи з інвалідністю, фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації дітей з ДЦП, реабілітологи та освітяни з інвалідністю; батьки дітей з інвалідністю;

психологи; соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Вітвицький Євген Вікторович, практичний психолог Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» (м. Чернігів) представив тему щодо реабілітації дітей з ДЦП в умовах Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» у м. Чернігові:

- використання системи віртуальної реальності «Нірвана» у реабілітації дітей з ДЦП;

- каніс-терапія у реабілітації дітей з ДЦП;

- психодрама в груповій роботі з батьками дітей з обмеженнями життєдіяльності.

Богданова Iнна Євгенiвна, психолог, педагог, сенсорний терапевт (м. Черкаси) представила тему щодо реабілітації дiтей з ДЦП у сенсорнiй кiмнатi «Наше майбутнє».

Очеретна Алла Леонідівна, вчитель-логопед І категорії Центру реабілітації для дітей з вадами опорно-рухового апарату, ДЦП при дошкільному навчальному закладі № 24 м. Вінниці, член правління Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» представила тему щодо лікувальної гімнастики як засобу стимуляції розвитку словника дієслів у дітей зі складним комбінованим дефектом.

Бондаренко Ірина Юріївна, фахівець з фізичної реабілітації (м. Харків) представила тему щодо ранньої фізичної реабілітації дітей з гіпоксичним ішемічним ураженням центральної нервової системи з метою запобігання порушень опорно-рухового апарату.

Гостем семінару стала Король Ірина Ярославівна, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, яка розповіла учасникам про роботу свого закладу.

Бураго Ганна Сергіївна, Президент асоціації іпотерапевтів України, керівник Благодійної організації «Іпотерапевтичний центр «Спіріт» (м. Київ) представила тему щодо іпотерапії як методу медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи в межах одного з компонентів комплексного реабілітаційного процесу.

Також в іпотерапевтичному центрі «Спіріт» Ганна Сергіївна провела для учасників семінару демонстраційне заняття з комплексу фізичних вправ на спеціально навчених конях, який направлений на лікування, а також на емоційну і фізичну реабілітацію дітей з ДЦП.

Кулько Михайло Олексійович, кінолог (м. Чернігів) представив тему щодо використання каніс-терапії у реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку.

Михайло Олексійович Кулько з Євгеном Вікторовичем Вітвицьким провели для учасників семінару демонстраційне заняття з каніс-терапії разом з Ганною Сергіївною Бураго та її видресированими, спеціально навченими собаками по кличці Альма та Лінда.

Усього у роботі семінару взяли участь більше 20 учасників.

 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.