001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 14-15 червня 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методична допомога батькам, що навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку»

14-15 червня 2017 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методична допомога батькам, що навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку» на базі Київського міського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Київського міського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Метою семінару було:

підвищення спеціальної компетенції фахівців громадських організацій та фахівців інших закладів, що опікуються дітьми з порушеннями психофізичного розвитку, з питань допомоги батькам, що навчають та виховують таких дітей; подолання проблеми інформаційного «голоду» батьків у сфері корекційної допомоги дітям, які мають психофізичні порушення.

Учасниками семінару стали:

особи з інвалідністю, фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку, реабілітологи та освітяни з інвалідністю; батьки дітей з інвалідністю; психологи; соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти профільних вищих навчальних закладів.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Також із вітальними словами до учасників семінару звернулася:

Заплатинська Анна Богданівна, завідуюча відділенням психолого-педагогічної реабілітації Київського міського Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю; кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова 

Анна Богданівна виступила з презентацією про команду центру і філософію її роботи.

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Хворова Ганна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ) щодо компетентного батьківства за Методикою Незавершених Ситуацій у корекційних таборах та реабілітаційних закладах;

Склянська Ольга Вадимівна, заступник директора Дніпропетровського обласного методичного психолого-медико-педагогічного центру; аспірант лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України (м. Дніпро) щодо формування стосунків дорослого із дитиною раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку та щодо розмови з батьками;

Задорожня Оксана Григорівна і Якимчук Ганна Василівна, наукові співробітники Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук (НАПН) України (м. Київ) щодо ролі батьків у розвитку мовлення дитини з особливими освітніми потребами;

Таранова Вікторія Іванівна, вихователь Комунального закладу «Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 21 «Струмочок» (м. Кам'янське, Дніпропетровська область) щодо комплексного медико-педагогічного обслуговування дітей дошкільного віку з порушеннями опорно-рухового апарату;

Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) щодо визначення SMART-цілей для розвитку дитини, яка має психофізичні порушення: співпраця фахівців з батьками;

Бугайова Наталія Михайлівна, кандидат психологічних наук, доктор філософії Ph.D, медичний психолог, адиктолог, суїцидолог, експерт з психологічної кібербезпеки, експерт вищої категорії в галузі психологічних експертиз, президент Асоціації незалежних телеекспертів України, провідний науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України (м. Київ) щодо психологічної безпеки дітей та дорослих у сучасному кіберпросторі;

Малинович Лариса Михайлівна, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка», кандидат психологічних наук, трeнeр-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів) щодо психологічних проблем сімейного виховання дітей з обмеженими можливостями.

Гостем семінару стала Бураго Ганна Сергіївна, Президент асоціації іпотерапевтів України, керівник Благодійної організації «Іпотерапевтичний центр «Спіріт» (м. Київ).

Ганна Сергіївна виступила з презентацією про іпотерапію як метод медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи в межах одного з компонентів комплексного реабілітаційного процесу.

Усього у роботі семінару взяли участь більше 50 учасників.

 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.