001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 18-19 травня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку»

18-19 травня 2017 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчальний семінар «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку».

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Метою семінару було:

вивчення і обговорення теми ранньої реабілітації, що спрямовується на зменшення або подолання фізичних, психічних розладів та інтелектуальних вад, на набуття побутових та соціальних навичок, розвиток здібностей, на поступову повну або часткову інтеграцію.

Учасниками семінару стали:

особи з інвалідністю, фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку, реабілітологи та освітяни з інвалідністю;

психологи; соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, реабілітологи, студенти вищих навчальних закладів.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді з актуальних питань щодо теми семінару:

Скрипник Тетяну Вікторівну, доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) щодо командного підходу в організації допомоги дітям раннього віку з порушеннями розвитку;

Бавольську Оксану Володимирівну, доктора філософії в галузі освіти, завідувача кабінету медичної реабілітації Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів (м. Миколаїв) щодо застосування адаптивної фізичної культури (АФК) в ранній реабілітації дітей з порушенням психофізичного розвитку;

Моісеєнко Раїсу Олександрівну, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, доктора медичних наук, професора кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації (м. Київ) щодо медичних аспектів розвитку системи медико-соціальної реабілітації дітей в Україні;

Склянську Ольгу Вадимівну, заступника директора Дніпропетровського обласного методичного психолого-медико-педагогічного центру; аспіранта лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України (м. Дніпро) щодо психолого-педагогічної допомоги дітям раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку в умовах обласної психолого-медико-педагогічної консультації;

Ліхачову Олесю Владиславівну, вихователя молодших класів Комунального закладу «Харківський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г.Короленка» (м. Харків) щодо проблеми первинного входження дитини з вадами психофізичного розвитку в систему суспільних відносин.

Гостем семінару стала Вознюк Людмила Михайлівна, логопед, олігофренопедагог вищої категорії, голова правління ГО «Центр розвитку дитини» і директор дитячого корекційно-розвиткового центру «Розмовляйко» (м. Луцьк).

Людмила Михайлівна представила учасникам семінару свої методичні видання та розповіла про новостворений центр «Розмовляйко», у якому допомагають дітям зі складними порушеннями психофізичного розвитку, проблемами мовлення, котрі за станом здоров’я не можуть відвідувати дитячі садки та школи.

Усього у роботі семінару взяли участь більше 50 учасників.

 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.