001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 07-10 грудня 2020 року Навчально-практичний семінар «Методи сенсорної інтеграції в корекції дітей з порушеннями психофізичного розвитку». Виступи 09.12.2020. Чорна І.В.

Прес реліз Чорна

Навчально-практичний семінар «Методи сенсорної інтеграції в корекції дітей з порушеннями психофізичного розвитку (07-10 грудня 2020 р., м. Київ, вул. М.Василенка, 7 (UBI Конференц хол)), організатором якого виступила ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» спільно з кафедрою ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та проєктом «Сенсорія».


Знайомимо детально з інформацією про кожний виступ спікерів.
У програмі семінару 09.12.2020 Чорна Ірина Василівна, співзасновниця ГО «Гармонія розвитку», вчитель-дефектолог, спеціаліст з сенсорної інтеграції та нейрокорекції, автор корекційних програм для дітей з ДЦП та «Корекція розвитку. Формування графо-моторних навичок» (м. Київ), представила тему – «Базові (ранодозріваючі) сенсорні системи: вестибюлярна, пропріоцептивна, тактильна».
Форма проведення: доповідь-презентація з практичною частиною та демонстрацією відеоматеріалами.
Ключові питання:
- сенсорні системи як взаємопов’язані системи, без яких організм не може функціонувати (вестибюлярна, тактильна, пропріоцептивна, а також зорова, слухова, смако-нюхова – шляхи, по яким інформація надходить у кору головного мозку);
- умови для реалізації завдань;
- види вправ.
Під час практичної частини:
▪ Вестибюлярна система.
- Робота з підвісним обладнанням: дошка, колода, тарзанка, гамак – відеоматеріали.
- М’яч фітнесу та завдання.
- Скутер: вихідні положення, катання, підтягування, відштовхування та інші завдання.
- Балансир та мозочкова стимуляція: вправи з мішечками.
- Ходьба по обмеженим «доріжкам».
▪ Пропріоцептивна та тактильна системи.
- Вправи: суставний масаж, продавлювання, кочення, розтяжки, напруження-розслаблення, повзання.
- Стрибки: батут, резинки, скакалка.
     Ознайомитись детально з інформацією про кожний виступ спікера/тренера, роботу стендів та переглянути фотоматеріали можна у попередніх та наступних публікаціях.
     Адміністративно-територіальний рівень заходу: всеукраїнський - усього 27 учасників (з 14 областей України + м. Київ).
     Захід проводився у межах бюджетної програми з фінансової підтримки громадських об'єднань осіб з інвалідністю, які стали переможцями відповідного конкурсу на 2020 рік, та за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України.
     Захід здійснювався з дотриманням протиепідеміологічних вимог (кварцування локації заходу, захисні респіратори, рукавички, санітайзери, безпечна дистанція між учасниками в приміщенні зі стаціонарним розміщенням; окремі локації - для реєстрації учасників, для проведення презентацій, для проведення тренінгової частини та для організації кави-брейку та спілкування учасників).

Свіжі новини

Default Image
07.06.2021

Засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

08 червня 2021 року у Фонді соціального захисту інвалідів відбулося чергове засідання конкурсної комісії відповідно до пункту 17, 18, 19 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з…
6082b5e9d1836080484457
22.04.2021

Графік відкритого захисту конкурсних пропозицій у 2021 році

Фонд соціального захисту інвалідівд України опублікував Графік відкритого захисту…
Default Image
02.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому заяв кандидатів з числа представників інститутів громадянського суспільства, наукових установ і фахівців

Фонд соціального захисту інвалідів України оголосив про початок прийому заяв кандидатів з…
© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.