001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 18-19 листопада 2019 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи навчання та виховання дітей з порушеннями психофізичного розвитку»

76706671 2571423493093606 7091685695181291520 o

18-19 листопада 2019 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи навчання та виховання дітей з порушеннями психофізичного розвитку».

 

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).

 Метою семінару було сприяти підвищенню спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій, що опікуються дітьми з порушеннями психофізичного розвитку, щодо методів навчання та виховання дітей з порушеннями психофізичного розвитку та які умови враховувати у їх виборі.

Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Родненок Марина Єгорівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач Кафедри, корекційний педагог, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт (м. Київ), щодо неврологічних порушень у дітей – як розпізнати і не втратити час: що важливо знати батькам і педагогам.

Заплатинська Анна Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач Кафедри, спеціальний педагог (вчитель-дефектолог) (м. Київ), щодо навчальних, соціально-виховних та реабілітаційних методик в освітньому процесі.

Ліхачова Олеся Владиславівна, вихователь, завідувач сенсорної кімнати Комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка» Харківської обласної ради, вчитель учнів, які навчаються за індивідуальною формою (м. Харків), щодо розробки та впровадження інноваційних методів, форм та прийомів навчання і виховання дітей з порушеннями психофізичного розвитку в Україні та за кордоном у рамках реалізації програми інклюзивної освіти.

Замолотнєва Вікторія Валентинівна, викладач кафедри корекційної освіти Херсонського державного університету, логопед-дефектолог корекційного центру «Логосвіт» (м. Київ), щодо використання елементів біоенергопластики на логопедичних заняттях із дітьми.

Каліна Вікторія Лазарівна, магістр спеціальної освіти, вчитель-дефектолог, дитячий психолог в Центрі раннього розвитку ВБО «Даун Синдром», нейропсихолог (м. Київ), щодо системи баламетрики у корекційно-розвивальній роботі з дітьми із порушеннями психофізичного розвитку та труднощами у навчанні.

Чорна Ірина Василівна, вчитель-дефектолог, автор Програми «Корекція розвитку. Формування графічних навичок учнів підготовчого – 1кл», співзасновник Громадської організації «Гармонія розвитку» (м. Київ), щодо формування навичок орієнтування на площині та щодо сучасних підходів до корекційного заняття.

Таран Інна Віталіївна, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри медицини та фізичної терапії Херсонського державного університету, вчитель-реабілітолог Інклюзивно-ресурсного центру м. Гола Пристань, щодо нейродинамічних вправ в сучасній корекційній роботі із дітьми з особливими освітніми потребами.

Свіжі новини

Default Image
07.06.2021

Засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

08 червня 2021 року у Фонді соціального захисту інвалідів відбулося чергове засідання конкурсної комісії відповідно до пункту 17, 18, 19 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з…
6082b5e9d1836080484457
22.04.2021

Графік відкритого захисту конкурсних пропозицій у 2021 році

Фонд соціального захисту інвалідівд України опублікував Графік відкритого захисту…
Default Image
02.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому заяв кандидатів з числа представників інститутів громадянського суспільства, наукових установ і фахівців

Фонд соціального захисту інвалідів України оголосив про початок прийому заяв кандидатів з…
© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.