001 f

Пошук по сайту

Анонси

Теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя» (1-6 місяці життя)

03.01.2020
5dbad9d690434
Шановні колеги! ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 08-09 жовтня 2019 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Діагностика раннього розвитку дитини»

IMG 20191008 131035 HDR копия

08-09 жовтня 2019 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Діагностика раннього розвитку дитини».

 

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).

Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій щодо методів та принципів діагностики раннього розвитку дитини з метою запобігання розвитку інвалідності у дитини.

Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.

Усього 37 учасників з 11 регіонів України.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:

Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Від Кафедри учасників семінару привітала Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог.

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Заплатинська Анна Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач Кафедри, корекційний психопедагог (м. Київ), щодо психофізиологічного розвитку дитини першого року життя та його значення.

Коломоєць Наталія Тимофіївна, вчитель-логопед вищої категорії, досвід роботи в Центрі ранньої соціальної реабілітації 15 років, робота в команді фахівців раннього втручання, щодо діагностики мовленнєвого розвитку дитини раннього віку.

Малинович Лариса Михайлівна, кандидатка психологічних наук, сурдопедагог, експерт комісії з питань освіти та науки (дошкільного виховання та інклюзивної освіти) Громадської Ради при Львівській обласній держадміністрації, трeнeрка-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст», вчитель-логопед ДЗО № 55 (м. Львів); Голова Відокремленого підрозділу ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» у Львівській області, – щодо діагностики раннього розвитку дитини.

Петрушина Наталія Василівна, лікар ЛФК вищої категорії, лікар-педіатр І категорії, фахівець Центру ранньої соціальної реабілітації Хортицької національної академії (м. Запоріжжя), учасник команди фахівців раннього втручання, щодо діагностики структурних та функціональних порушень ЦНС методом МРТ та ЕЕГ.

Вовчук Мар`яна Флорівна,практичний психолог Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 (мЧернівці), щодо первинного обстеження та особливості використання діагностичного інструментарію в роботі з дітьми із порушеннями психофізичного розвитку.

Доценко Ольга Олексіївна, вчитель-реабілітолог І категорії, фахівець фізичної реабілітації, досвід роботи в Центрі ранньої соціальної реабілітації 15 років, робота в команді фахівців раннього втручання, щодо теоретичного аналізу онтогенетичних показників фізичного розвитку дитини раннього віку від 0 до 3-х років.

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.