001 f

Пошук по сайту

Анонси

Теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя» (1-6 місяці життя)

03.01.2020
5dbad9d690434
Шановні колеги! ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 20-21 травня 2019 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи ранньої реабілітації та раннього розвитку дитини з порушеннями психофізичного розвитку»

60613872 325593254785152 842059571382976512 n копия

20-21 травня 2019 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи ранньої реабілітації та раннього розвитку дитини з порушеннями психофізичного розвитку».

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).

Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій щодо
методів та принципів ранньої реабілітації дитини з порушеннями психофізичного розвитку.

Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.
Усього 40 учасників з 14 регіонів України.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Від Кафедри учасників семінару привітала Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог.
Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.
Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Каландарішвілі Зіта Вахтангівна, ерготерапевт Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» (м. Житомир), секретар Українського товариства ерготерапевтівна, про те, "Як краще зрозуміти свою дитину та підготуватися до спільної дороги довжиною в життя?" та "Як навчити дитину гратися?".

Малинович Лариса Михайлівна, доцентка кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат психологічних наук, сурдопедагог, експерт комісії з питань освіти та науки (дошкільного виховання та інклюзивної освіти) Громадської Ради при Львівській обласній держадміністрації, трeнeр-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів), щодо того, як організувати життєдіяльність дитини з особливими освітніми потребами впродовж перших років життя. (Раннє втручання).

Кульбіда Світлана Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології НАПН України імені Миколи Ярмаченка (м. Київ), про застосування жестової мови у критичний період розвитку мови глухих малюків.

Вавіна Людмила Сергіївна, професор кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат педагогічних наук, олігофренопедагог, тифлопедагог (м. Київ), про допомогу дитині з порушеннями зору та поради батькам.

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.