001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 16-17 квітня 2019 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку»

photo 2019 04 16 21 54 38
16-17 квітня 2019 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку».
 
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).
 
Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій щодо активного використання ерготерапевтичних методів у реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку.
 
Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.
Усього 35 учасників з 10 регіонів України.
Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Від Кафедри учасників семінару привітала Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог.
Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.
Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:
 
Мізерак Тетяна Степанівна, логопед відділення раннього втручання Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» (м. Львів); випускниця курсу Українського католицького університету «Train for trainer», який надає право викладати методологію ерготерапії щодо
використання різного типу підказок у роботі ерготерапевта.
 
Ліхачова Олеся Владиславівна, вихователь молодших класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г.Короленка» (м. Харків) щодо 
створення інклюзивних ігор та адаптації існуючих ігрових матеріалів під потреби осіб із обмеженими освітніми можливостями.
 
Заплатинська Анна Богданівна, завідувач кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітлогії факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач спеціальної педагогіки та психології (м. Київ) щодо 
використання елементів ерготерапії в процесі організації навчального середовища.
 
Паралельно під час реєстрації та перерви можна було взяти участь у роботі стенду з представлення авторських матеріалів для інклюзивних ігор у кожний день семінару.
Загалом було представлено три авторські гри.
Ведуча: Ліхачова Олеся Владиславівна, вихователь молодших класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г.Короленка» (м. Харків).
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.