001 f

Пошук по сайту

Анонси

Теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя» (1-6 місяці життя)

03.01.2020
5dbad9d690434
Шановні колеги! ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 28-29 листопада 2018 року «Використання ерготерапії в комплексній реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку»

47296415 2315390662030225 1518550786320105472 o
 
28-29 листопада 2018 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Використання ерготерапії в комплексній реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку».
 
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).
 
Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій щодо активного використання ерготерапевтичних методів у комплексній реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку з метою розширення життєвого простору осіб з інвалідністю, формування і закріплення їх навичок до соціально-побутової адаптації.
 
Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.
Усього більше 55 учасників з різних регіонів України.
Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Від Кафедри учасників семінару привітала Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог.
Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.
Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:
 
Глоба Олександр Петрович, доктор педагогічних наук, професор кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м. Київ) щодо сучасних технологій контролю за станом здоров’я.
 
Каландарішвілі Зіта Вахтангівна, ерготерапевт Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» (м. Житомир) щодо навичок самообслуговування, участі, радості, спокою, самостійності, а також щодо того, як навчити дитину гратися.
 
Мізерак Тетяна Степанівна, логопед відділення раннього втручання Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» (м. Львів); випускниця курсу Українського католицького університету «Train for trainer», який надає право викладати методологію ерготерапії щодо заняттєвої активності як ключового поняття у роботі ерготерапевта з сімєю.
 
Також паралельно під час реєстрації та перерви проходили міні-майстер-класи у кожний день семінару.
 
Ведучі:
Дуюн Оксана Анатоліївна,  аспірант Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, корекційний педагог, практичний психолог вищої категорії, логопед, психолог-консультант Благодійної організації Благодійного фонду «Волонтери: Дорослі – Дітям» (м. Харків), разом з презентацією провела серію міні-майстер-класів (далі – ММК) з арт-терапевтичних методик для підвищення мотивації та корекції поведінки дітей з порушенням психофізичного розвитку.
ММК: Робота з полімерним пластиліном (ліплення).
ММК: Робота з восковими олівцями.
 
Ліхачова Олеся Владиславівна, вихователь молодших класів Комунального закладу «Харківський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г.Короленка» (м. Харків) провела майстер-клас щодо створення матеріалів для інклюзивних ігор.
 
 
 
 
 
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.