001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 30-31 жовтня 2018 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар "У Вас особлива дитина"

45009600 2297365900499368 8728432950695165952 n копия

30-31 жовтня 2018 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчально-практичний семінар «У Вас особлива дитина».

 

Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (далі – Кафедра).

Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції батьків дітей з інвалідністю та фахівців громадських організацій у сфері виховання, розвитку та навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку, в цій складній багаторівневій системі, що охоплює не тільки корекційну і консультаційну роботу, а й психолого-педагогічний супровід, психолого-педагогічну підтримку, що спрямовані на боротьбу як за дитину, так і за її сім’ю в цілому та її соціальне оточення.

Учасниками семінару стали освітяни, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку; фахівці центрів раннього розвитку та реабілітаційних центрів, що опікуються дітьми з особливими потребами; психологи; реабілітологи, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, студенти вищих навчальних закладів.
Усього більше 35 учасників з різних регіонів України.

Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Від Кафедри учасників семінару привітала Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог.

Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.

Учасники семінару заслухали доповіді, переглянули презентації та взяли участь у тренінговій формі у виступах, що представили доповідачі з актуальних питань щодо теми семінару, а саме:

Бавольська Оксана Володимирівна, доктор філософії в галузі освіти, методист обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Миколаїв), щодо включення дітей з особливостями розвитку в активне суспільне життя.

Бажмін Володимир Борисович, кандидат педагогічних наук, методист навчально-методичної служби Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» (м. Миколаїв), щодо системи організації комплексної реабілітації дітей з інвалідністю в Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія».

Шевченко Юлія Дмитрівна, студентка Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди (м. Харків), щодо особливостей виховання дитини дошкільного віку з вадами зору.

Дуюн Оксана Анатоліївна, аспірантка Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, корекційний педагог, практичний психолог вищої категорії, логопед, психолог-консультант Благодійної організації Благодійного фонду «Волонтери: Дорослі – Дітям» (м. Харків), щодо арт-терапевтичних методик для підвищення мотивації та корекції поведінки дітей з порушенням психофізичного розвитку.

Заплатинська Анна Богданівна, завідувач Кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, корекційний психопедагог (м. Київ), щодо використання сучасних корекційних та реабілітаційних технологій у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами та порушеннями психофізичного розвитку.

Малинович Лариса Михайлівна, кандидат психологічних наук, сурдопедагог, експерт комісії з питань освіти та науки (дошкільного виховання та інклюзивної освіти) Громадської Ради при Львівській обласній держадміністрації, трeнeр-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів), щодо комплексного підходу у роботі з дітьми раннього віку з особливими освітніми потребами в умовах деінституалізації.

Склянська Ольга Вадимівна, аспірантка відділу інклюзивного навчання Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, заступник директора Комунального спеціального загальноосвітнього навчально-реабілітаційного закладу «Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр» Дніпропетровської обласної ради (м. Дніпро), щодо основних умови ефективного навчання та розвитку малюка з особливими потребами: наукові дослідження для щоденного життя.

Також протягом дводенного семінару Дуюн Оксана Анатоліївна разом з презентацією провела серію міні-майстер-класів (далі – ММК) з арт-терапевтичних методик для підвищення мотивації та корекції поведінки дітей з порушенням психофізичного розвитку.
ММК: Робота з тканиною.
ММК: Розмальовка з чарівним порошком.
ММК: Робота з восковими свічками.
ММК: Робота з мушлями.
ММК: Малювання притисканням.

Свіжі новини

Default Image
07.06.2021

Засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

08 червня 2021 року у Фонді соціального захисту інвалідів відбулося чергове засідання конкурсної комісії відповідно до пункту 17, 18, 19 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з…
6082b5e9d1836080484457
22.04.2021

Графік відкритого захисту конкурсних пропозицій у 2021 році

Фонд соціального захисту інвалідівд України опублікував Графік відкритого захисту…
Default Image
02.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому заяв кандидатів з числа представників інститутів громадянського суспільства, наукових установ і фахівців

Фонд соціального захисту інвалідів України оголосив про початок прийому заяв кандидатів з…
© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.