001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 22-23 листопада 2016 року Всеукраїнський навчальний семінар для осіб з інвалідністю «У Вас особлива дитина»

Копия 21.11 17

22-23 листопада 2016 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчальний семінар для осіб з інвалідністю на тему: «У Вас особлива дитина».
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
Метою семінару було:
підвищення спеціальної компетенції батьків дітей-інвалідів та фахівців громадських організацій у сфері виховання, розвитку та навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку, в цій складній багаторівневій системі, що охоплює не тільки корекційну і консультаційну роботу, а й психолого-педагогічний супровід, психолого-педагогічну підтримку, психологічну прогностику, що спрямовані на боротьбу як за дитину, так і за її сім’ю в цілому та її соціальне оточення.
Учасниками семінару стали:
особи з інвалідністю, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку та фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації інвалідів, реабілітологи та освітяни з інвалідністю;
психологи; психіатри, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, реабілітологи, студенти вищих навчальних закладів.
Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.
Учасники семінару заслухали доповіді з актуальних питань щодо теми семінару:
Заплатинську Анну Богданівну, старшого викладача кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м. Київ) щодо сенсорної інтеграції в процесі формування сенсомоторної сфери у дитини раннього віку з порушеннями опорно-рухового апарату;
Малинович Ларису Михайлівну, доцента кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка», кандидата психологічних наук, трeнeра-кoнсультанта групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів) щодо комплексного супровіду дітей з порушеннями слуху (нечуючих та слабкочуючих) та їх родин при підготовці до навчання в закладах різного типу;
Скрипник Тетяну Вікторівну, доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету ім. Б.Грінченка (м. Київ) щодо сенсомоторної інтеграції в процесі життєдіяльності дитини з аутизмом;
Николаєву Марту Мирославівну, магістра освіти Університету Глазго (Шотландія), спеціальність «Інклюзивна освіта» (м. Львів) щодо викликів, що впливають на розвиток інклюзивної освіти в Україні та Шотландії; про подібності та відмінності.
Усього у роботі семінару взяли участь більше 100 учасників.
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.