001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

разделочные доски

Шановні колеги!    
Триває   реєстрація на участь у семінарі!
ВГО  «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить Всеукраїнський навчально-практичний семінар.
Тема:   «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».
Терміни:  28-29 листопада 2017 року.
Місце проведення: м. Київ, вул. Черняховського, 16/30   (М Нивки, адміністративна 3-поверхова будівля жовто-блакитного кольору, велика зала - схема проїзду надаватиметься).
 
За результатами повної участі у семінарі учасники отримають персональні сертифікати після закінчення семінару.
Програму заходу буде розміщено згодом.
Попередня реєстрація на  участь у семінарі  обов’язкова! 
Зареєструватися можна на нашому сайті  http://rehab.org.ua - де обрати ГО  «НТІ «Інститут соціальної політики»-Заходи-Подати заявку.
Чекаємо на заявки  про Вашу участь та участь представників Вашої організації/закладу  також на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема «Заявка на семінар 28-29.11.2017»). 
Форму заявки (за встановленим зразком), програму та умови можна запитати за електронно поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
   
Прохання надати   заявки  завчасно.
Будемо вдячні, якщо інформацію про захід Ви надасте іншим колегам.  
Контакти з питань щодо участі у семінарі:  (044) 499-36-65 (або пишіть на адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  -  з Вами обов`язково зв`яжуться).
 
Інформацію щодо перебігу Семінару та організаційних подробиць стосовно його проведення можна також переглядати на нашій сторінці у Facebook за адресою -   https://www.facebook.com/Karelana/.

Свіжі новини

Default Image
07.06.2021

Засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

08 червня 2021 року у Фонді соціального захисту інвалідів відбулося чергове засідання конкурсної комісії відповідно до пункту 17, 18, 19 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з…
003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.