001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

04-05 жовтня 2021 року Навчально-практичний семінар «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку. Командний підхід»

union logo vecteur collaboration gens illustration csp108627251209 копия

04-05 жовтня 2021 року ГО «НТІ «Інститут соціальної політики» запрошує дорослих учасників з інвалідністю та батьків діток з інвалідністю на безкоштовний дводенний всеукраїнський навчально-практичний семінар «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку. Командний підхід».
Захід здійснюється з дотриманням протиепідеміологічних вимог (кварцування локації заходу, температурний скринінг, захисні маски, рукавички, санітайзери, захисні екрани, безпечна дистанція між учасниками в приміщенні зі стаціонарним розміщенням; окремі локації - для реєстрації учасників, для проведення презентацій, для проведення тренінгової частини та для організації кави-брейку та спілкування учасників).
За умовами проекту кількість учасників заходу обмежена одним представником від кожної області.


Важливо! Проїзд та проживання іногородніх учасників семінару коштами організатора заходу.
У програмі семінару 5 спікерів/тренерів.
1. Шевцов Андрій Гаррієвич, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор (м. Київ).
«Системні умови організації раннього корекційно-реабілітаційного процесу для дітей з порушеннями психофізичного розвитку».
Форма проведення: доповідь-презентація, інтерактивна робота зі слухачами.


2. Скрипник Тетяна Вікторівна, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор психологічних наук, Голова Ради ГО «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький принц» (м. Київ).
«Командна взаємодія фахівців і батьків у процесі розкриття ресурсів дітей раннього віку з аутизмом та підвищення їхньої участі у життєдіяльності».
Форма проведення: майстер-клас з елементами тренінгу.


3. Таран Інна Віталіївна, кандидат наук фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії Херсонського державного університету, фахівець фізичної реабілітації, засновник «Студія фізичного комфорту від 0 – 18» (м. Гола Пристань, Херсонська область).
«Рефлекторна діяльність та особливість поетапного формування рухових умінь і навичок дітей із розладами центральної нервової системи, порушеннями опорно-рухового апарату».
Форма проведення: доповідь-презентація з практичною частиною та демонстрацією відеоматеріалів, робота в групах.


4. Каландарішвілі Зіта Вахтангівна,ерготерапевт та керівник сімейного простору INDIVID, секретар Українського товариства ерготерапевтів, викладач Житомирського медичного інституту (м. Житомир).
«Роль ерготерапевта у ранній реабілітації дітей із комплексними порушеннями».
Форма проведення:доповідь-презентація з елементами тренінгу та практичними рекомендаціями, робота в групах.


5. Бавольська Оксана Володимирівна, доктор філософії в галузі освіти, методист обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (МОІППО), вчитель-реабілітолог інклюзивно-ресурсного центру № 3 (м. Миколаїв).
«Корекція порушень психофізичного розвитку дітей засобами адаптивного фізичного виховання».
Форма проведення: доповідь-презентація з практичною частиною.


Місце проведення: м. Київ, вул. М.Василенка, 7, (UBI Конференц хол).
Регламент 04-05 жовтня 2021 р.:
• 09:00 – 10:00 Реєстрація.
• 10:00 – 17:00 Робота семінару.
Попередня реєстрація – обов’язкова через Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за тел.(044) 499-36-65 (з 12:00 до 18:00).


Семінар проводиться у межах бюджетної програми з фінансової підтримки громадських об'єднань осіб з інвалідністю, які стали переможцями відповідного конкурсу на 2021 рік, та за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України.

Свіжі новини

Default Image
07.06.2021

Засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

08 червня 2021 року у Фонді соціального захисту інвалідів відбулося чергове засідання конкурсної комісії відповідно до пункту 17, 18, 19 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з…
003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.