001 f

Пошук по сайту

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Всеукраїнська громадська організація "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики"

Громадська організація “Наукове товариство інвалідів “Інститут соціальної політики” є добровільною неприбутковою всеукраїнською громадською організацією, створеною громадянами України на основі єдності інтересів для реалізації мети (цілей), завдань та напрямів діяльності, передбачених  Статутом.

Підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), реалізованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю у 2020 році

18.03.2021 року відбудеться підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю за підсумками виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), що здійснювались громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю у 2020 році

18.03.2021 року об 11.00 відбудеться підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю у приміщенні Фонду соціального захисту інвалідів, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фролівська 6/8, на першому поверсі (зал засідань) та в режимі он-лайн за допомогою платформи Microsoft Teams.

На засіданні заплановано розглянути підсумковий висновок щодо виконання 28 програм (проектів, заходів) реалізованих 20 громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю у 2020 році (п.29, 30 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049).

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.