001 f

Пошук по сайту

Анонси

28-29 листопада 2017 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Ерготерапевтичні методи соціальної реабілітації дітей з інвалідністю»

16.11.2017
разделочные доски
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

10-11 липня 2017 року Всеукраїнський навчальний семінар «Реабілітація дітей з ДЦП»

10.06.2017
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Форма зв'язку

: 11 + 11 =

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 16-17 червня 2016 року Всеукраїнський навчальний семінар «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку»

Копія IMG 5600
16-17 червня 2016 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчальний семінар на тему «Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку».
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, Департаменту соціальної політики КМДА.
 
Метою семінару було:
сприяння вирішенню питань щодо ранньої реабілітації дітей від народження до 7 років, які отримали статус інваліда, дітей з фізичними та/або розумовими вадами розвитку, дітей раннього віку групи ризику;
доведення до свідомості батьків, що рання реабілітація спрямовується на зменшення або подолання фізичних, психічних розладів та інтелектуальних вад, набуття побутових та соціальних навичок, розвитку здібностей, поступову повну або часткову інтеграцію;
підвищення компетенції батьків та фахівців в питанні здійснення ранньої реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку відповідно до їх індивідуальних програм реабілітації і супроводження медичним і психологічним спостереженням за ними.
 
Учасниками семінару стали:
батьки дітей-інвалідів та фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації та освіти, освітяни, реабілітологи та інші фахівці, що опікуються дітьми з порушеннями психофізичного розвитку.
психологи; психіатри, соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, реабілітологи, студенти вищих навчальних закладів.
 
Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
Також із вітальними словами до учасників семінару звернулася:
Хворова Ганна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
 
Учасники семінару заслухали доповіді з актуальних питань щодо теми семінару:
 
Ілляшенко Тамару Дмитрівну, кандидата психологічних наук, провідного наукового співробітника Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук (НАПН) України (м. Київ) щодо психологічної допомоги батькам, які виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку, у період ранньої реабілітації дитини.
 
Бадзюх Оксану Анатоліївну, Монтессорі-терапевта, терапевта сенсорної кімнати, тифлопедагога Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України (м. Київ) щодо корекційної роботи тифлопедагога з використанням матеріалів, принципів та методів Монтессорі-терапії в умовах реабілітаційного центру, а також щодо особливостей роботи тифлопедагога в темній сенсорній кімнаті в умовах реабілітаційного центру.
 
Скрипник Тетяну Вікторівну, доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) щодо формування передумов навчання і розвитку у дітей з аутизмом.
Заїку Світлану Кіндратівну, сурдопедагога Центру слухомовленнєвої реабілітації НВП «ВАБОС» (м. Київ) щодо особливостей сурдопедагогічної допомоги в розвитку дітей раннього віку після кохлеарної імплантації.
 
Таран Інну Віталіївну, кандидата наук з фізичного виховання, викладача кафедри здоров`я людини Херсонського державного університету; фахівця-реабілітолога Херсонського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів (м. Херсон) щодо поєднання авторських методик у ранній реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи.
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.