001 f

Пошук по сайту

Анонси

30-31 травня 2018 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи ранньої реабілітації дитини з порушеннями психофізичного розвитку»

05.05.2018
32950257 2165586943677265 5385540555667144704 o
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

17-18 березня 2018 року теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя»

02.03.2018
28423542 2126528250916468 6419639892125080354 o
Шановні колеги! ВГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 27-28 жовтня 2016 року Всеукраїнський навчальний семінар для осіб з інвалідністю «Техніка пошуку роботи»

Копия DSC 6736
 
27-28 жовтня 2016 року у м. Вінниця Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела Всеукраїнський навчальний семінар для осіб з інвалідністю на тему «Техніка пошуку роботи».
 
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
 
Метою семінару було:
навчання (у тренінговій формі) осіб з інвалідністю особливостям та прийомам пошуку роботи.
Учасниками семінару стали:
випускники шкіл-інтернатів та молодь з інвалідністю, фахівці громадських організацій інвалідів; члени громадських організацій інвалідів; батьки дітей-інвалідів; фахівці реабілітаційних та освітніх закладів; психологи; соціальні педагоги, вчителі, студенти вищих навчальних закладів.
 
Відкрив семінар з вітальним словом до його учасників:
Шевцов Андрій Гаррійович, президент ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.
Також із вітальним словом до учасників семінару звернулася:
Лазаренко Наталія Іванівна, канд. пед. наук, доцент, ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.
Продовжила роботу семінару:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
 
Робота семінару відбулась у формі тренінгів, доповідей-презентацій з елементами тренінгу, із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу.
Учасники взяли участь у тренінгах: 
Чухрій Інни Володимирівни, канд. психол. наук, старшого викладача кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, докторанта кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, дитячого та підліткового психоаналітика, групового аналітика (м. Вінниця) на тему «Технології успіху в працевлаштуванні та професійній діяльності молоді з обмеженнями життєдіяльності».
 
Ільїної Оксани Василівни, старшого викладача кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету  ім. М.П.Драгоманова, когнітивно-поведінкового психотерапевта, дитячого дефектолога (м. Київ) на тему «Я та моя справа».
 
Малинович Лариси Михайлівни, доцента кафедри теоретичної та практичної психології, Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка», канд. психол. наук, трeнeра-кoнсультанта групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст»           (м. Львів) на тему «Успішнe працeвлаштування oсіб з ocoбливими пoтрeбами: від мрій дo цілeй».
 
Шевчук Лариси Леонідівни, провідного фахівця відділу організації профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості на тему «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».
 
Також з актуальних питань щодо теми семінару учасники заслухали доповіді:
Іжаківського Олександра Володимировича, начальника відділу взаємодії з роботодавцями і громадськістю організаційної та кадрової роботи Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України щодо особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю.
 
Хворової Ганни Михайлівни, канд. пед. наук, доцента, завідувача кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м. Київ) щодо дорослості та роботи молодої людини з особливостями розвитку очима одного з батьків та педагога вищої школи.
 
Тягун Людмили Григорівни, головного спеціаліста відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації щодо порядку направлення осіб з інвалідністю на проходження професійної реабілітації в центрах професійної реабілітації сфери управління Міністерства соціальної політики України.
 
Вітюка Олександра Олеговича, заст. директора Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» щодо транзитних робочих місць для людей з інвалідністю як додаткового механізму працевлаштування.
 
Демко Світлану Василівну, директора Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», голову ради Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», мати молодої людини з інвалідністю щодо організації трудової зайнятості молодих людей з важкою формою інвалідності в соціальних майстернях.
 
Іващенко Світлану Іванівну, головного бухгалтера Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», мати молодої людини з інвалідністю              (м. Вінниця) щодо трудової зайнятості та працевлаштування родин, що виховують дітей з важкою формою інвалідності, та щодо комплексного робочого місця «Кенгуру».
 
Усього у роботі семінару взяли участь більше 100 учасників.
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.