001 f

Пошук по сайту

Анонси

30-31 травня 2018 року Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методи ранньої реабілітації дитини з порушеннями психофізичного розвитку»

05.05.2018
32950257 2165586943677265 5385540555667144704 o
Шановні колеги! Триває реєстрація на участь у семінарі! ВГО «НТІ «Інститут соціальної…

17-18 березня 2018 року теоретико-практичний семінар «Застосування технологій сенсорної інтеграції у роботі з дітьми першого року життя»

02.03.2018
28423542 2126528250916468 6419639892125080354 o
Шановні колеги! ВГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить теоретико-практичний…

Партнери

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Вхід користувачів

  • Партнер 01
  • Партнер 02
  • Партнер 03

Ми в Facebook

Підписатись на розсилку

Прес-реліз 21-22 грудня 2016 року Всеукраїнський навчальний семінар для випускників шкіл-інтернатів та молоді з інвалідністю «Твоя майбутня професія. Де навчатися?»

 

IMG 9564
21-22 грудня 2016 року у м. Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провела на базі школи І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району Всеукраїнський навчальний семінар для випускників шкіл-інтернатів та молоді з інвалідністю на тему: «Твоя майбутня професія. Де навчатися?».
 
Семінар пройшов за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, Київського відділення Фонду соціального захисту інвалідів України, кафедри ортопедагогіки та реабілітології факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та школи І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району м. Києва.
 
Метою семінару було:
сприяти професійній орієнтації та вибору майбутнього навчального закладу випускниками інклюзивних класів, випускниками шкіл-інтернатів та молоддю з інвалідністю для їх подальшого навчання; підвищення компетентності батьків дітей-інвалідів та фахівців профільних громадських організацій інвалідів у консультаційній сфері з проблем професійної орієнтації молодих інвалідів, надання консультацій батькам дітей-інвалідів щодо вибору подальшого навчання їх дітей та отримання професії, що дозволить максимально адаптуватися дитині-інваліду в соціумі для подальшого  самостійного життя.
 
Учасниками семінару стали:
випускники інклюзивних класів, випускники шкіл-інтернатів та молодь з інвалідністю, особи з інвалідністю, батьки дітей з порушеннями психофізичного розвитку та фахівці громадських організацій, що працюють у сфері реабілітації інвалідів, реабілітологи та освітяни з інвалідністю;
психологи; соціальні педагоги, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, реабілітологи, студенти вищих навчальних закладів.
 
Відкрила семінар з вітальними словами до його учасників:
Задунайська Світлана Миколаївна, виконавчий директор ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».
 
Також із вітальними словами до учасників семінару звернулася:
Шевчук Лариса Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району м. Києва
 
Робота семінару відбулась у формі доповідей-презентацій з елементами тренінгу та майстер-класів із залученням аудиторії – з подачею матеріалу в активній формі, з численними прикладами у процесі викладення матеріалу та з тестуваннями.
 
Доповіді-презентації представили та тренінги і майстер-класи для учасників семінару провели:
 
Малинович Лариса Михайлівна, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка», кандидат психологічних наук, трeнeр-кoнсультант групи кoмпаній «Тeритoрія бізнeсу» Тoвариства «3eлeний хрeст» (м. Львів) щодо профорієнтації старшокласників із особливими освітніми потребами.
 
Шубіна Оксана Борисівна, провідний фахівець відділу організації профорієнтації Київського міського центру зайнятості (м. Київ) щодо вибору професії.
 
Танасевська Олена Миколаївна, провідний інспектор відділу питань з посередництва Управління патронатної служби і міжнародного співробітництва Державної служби зайнятості (м. Київ) щодо техніки пошуку роботи.
 
Лось Олена Петрівна, фахівець із соціальної роботи Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» (м. Вінниця) щодо професійної реабілітації людей з обмеженими можливостями.
 
Ткачук Тетяна Павлівна, провідний фахівець відділу організації профорієнтації Вінницького обласного центру зайнятості. (м. Вінниця) щодо комплексу профорієнтаційних заходів для учнівської та студентської молоді «Як не стати безробітним».
 
Усього у роботі семінару взяли участь більше 45 учасників.
 

Свіжі новини

003
26.02.2017

Новина 03

© 2017 ВГО НТІ "ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ". Всі права захищено.